В Австрії знесуть дім, у якому народився Гітлер

Будинок, де народився Адольф Гітлер
Міністр внутрішніх справ Австрії Вольфганг Соботка повідомив, що влада країни вирішила знести будинок, в якому народився Адольф Гітлер.

Влада побоювалася, що будинок, в якому з'явився на світ ідеолог нацизму стане місцем паломництва його послідовників. Проте справа ускладнювалася тим, що літня австрійка, що володіє будівлею, відмовилася його продавати. З 1972 року уряд орендував будівлю, сплачуючи за нього щомісяця 4.800 євро на місяць.

До 1965 року в триповерховому будинку 17-го століття була бібліотека, потім відділення банку і школа. У 70-е в ньому знаходилися майстерні і притулок для людей з обмеженими можливостями. Протягом останніх п'яти років будинок був порожній.


"Будинок Гітлера буде знесений. Можливо, залишиться фундамент, на якому буде зведено нову будівлю. Будова буде використовуватися для благодійних потреб або для громадських організацій", - повідомив глава МВС виданню Die Press.

За даними Die Press, хоча виконавча влада вже санкціонували руйнування будинку, це рішення ще має схвалити парламент.

У липні цього року, спеціальна комісія постановила, що будівля не має історичної цінності як пам'ятник і може бути знесено.
Джерело

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину