Представлено тізер до п'ятої частини «Піратів Карибського моря»

Компанія Disney представила перший тізер до п'ятої частини «Піратів Карибського моря», яка отримала підзаголовок «Мерці не розповідають казки». Прем'єра картини запланована на травень 2017 року.

Ролик уже набрав понад 800 тисяч переглядів. Він починається з нападу на королівський флот корабля-примари під командуванням капітана Салазара у виконанні Хав'єра Бардема.

За сюжетом головний лиходій втік з Диявольського трикутника і має намір знищити всіх піратів. Джеку Горобцю доведеться в черговий раз укласти союз з капітаном Барбоссою, щоб роздобути рятівний артефакт.


Ні Джонні Депп, ні Орландо Блум, заявлені в титрах, жодного разу не з'явилися в кадрі, якщо не брати до уваги оголошення про розшук. Любовну лінію творці франшизи довірили австралійському актору Брентону Туейтесу і британській актрисі Каї Скорбеларіо.

До своїх ролей повернулися Джеффрі Раш, Кевін Макнеллі і Стівен Грем. До акторського складу проекту приєдналася також Голшіфт Фарахані, відома за фільмами «Вихід: Царі і боги», «Сукупність брехні» і «Камінь терпіння».

Плюс до теми

:
Представлено тізер до п'ятої частини «Піратів Карибського моря» Представлено тізер до п'ятої частини «Піратів Карибського моря» Reviewed by Vasyl Markovych on 10/03/2016 04:59:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.