У Львові поліція розгромила мережу борделів

Борделі у Львові
Поліція ліквідувала у Львові та Харкові мережі борделів, завуальовані під стриптиз-клуби.
Про це повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції України з посиланням на першого заступника голови Нацполіції – начальника кримінальної поліції Вадима Трояна.
За його словами, під час проведення санкціонованих обшуків затримано більше 110 молодих дівчат, переважна більшість з яких надавали сексуальні послуги за грошову винагороду.

У ході 11 обшуків у Львові та Харкові вилучено кошти на суму близько 200 тис. грн, мобільні телефони та сім-карти, рекламна продукція, «чорна бухгалтерія» (записи щодо клієнтів та кількості отриманих коштів).
Правоохоронці встановили директорів, адміністраторів, касирів, а також обслуговуючий персонал будинків розпусти.

Зокрема, за даними Трояна, для налагодження ефективної роботи борделів, організатори переобладнали частину приміщень клубів під кімнати для надання інтимних послуг. У клубах діяла окрема власна валюта, яка в еквіваленті дорівнювала гривні. Вартість сексуальних послуг приблизно становила від тисячі до 3,5 тис. грн за годину. 40% цієї суми залишалося у повії.
Клієнтами виявлених борделів були переважно іноземці, серед них – велика кількість студентів вищих навчальних закладів. На даний час проводяться подальші слідчі (розшукові) дії за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).


Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину