Поїздку Савченку в Москву курувала ФСБ - адвокат

Савченко у Москві
Савченко у Москві.
Рішення про візит народного депутата від "Батьківщини" Надії Савченко в Росію могло прийматися на рівні керівництва Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ.

Таку думку висловив адвокат Марк Фейгін в інтерв'ю Еспресо.TV.

"Мені передав консул Брескаленко, який зустрічався з нею в день її прильоту: вона проїхала по звичайному українському закордонному паспорту - не по дипломатичному, розумієте. Її пропустили за звичайним паспортом, що свідчить про те, що вона перебувала в повній владі співробітників ФСБ, які її пропускали (у нас на кордоні прикордонним контролем займаються співробітники ФСБ). Якби був задіяний дипломатичний паспорт, тут все-таки є якісь правила Віденської конвенції і тут могли б бути для них якісь міжнародні обмежувачі, але якщо ти їдеш по звичайному паспорту, що не пов'язано з дипломатичним імунітетом (а вона ним володіє як делегат ПАРЄ), то тут зовсім інша ситуація", - сказав він.


"Оперативно супроводжує справу Надії Савченко управління по захисту конституційного ладу ФСБ Росії. Очолює його генерал Сєдов в ранзі заступника Бортнікова, глави ФСБ. Ну, вони й приймають рішення. Вони супроводжують справу, вони і ухвалюють рішення: пускати - НЕ пускати для своїх цілей ", - розповів Фейгін.

"Надія приїхала, і чого вона домоглася? Те, що пропагандистський вал полився? Якщо ви бачили публікації в "Комерсанті ", в "Известиях", не кажучи вже про коментарі Чуркіна і Пєскова: дивіться, як у нас добре, до людини немає юридичних претензій, може будь-як приїхати, і ніяких небезпек, цих вигадок українців ", - пояснив адвокат.

"Звичайно, все це викликає масу питань, тому що хтось маніпулює Надією, з моєї точки зору, хтось вселяє їй, що треба приїхати, що це правильно і потрібно. Вона ведеться на ці речі, замість того, щоб дізнатися у людей авторитетних, що насправді відбувається ", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше народний депутат Надія Савченко в спеціальному зверненні пояснила мету своєї поїздки до Москви. За її словами, вона розуміє важливість підтримки українських політв'язнів в Росії, тому їде на суд над Карпюком і Клихом.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину