Бідність Андрія Садового вражає. Декларація мера Львова

Садовий декларація про доходи
Мер Львова Андрій Садовий задекларував право на торгову марку "Самопоміч".

Про це свідчить електронна декларація, розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Згідно з декларацією, Садовий з 2006 року володіє правом використання торгової марки "Самопоміч".

Всі інші активи сім'ї мера Львова записані на його дружину - Катерину Кот-Садову. У власності дружини є земельна ділянка 702 кв. м і житловий будинок 660,4 кв. м., а також автомобіль Mersedes Benz Viano 2012 випуску.

Також Кіт-Садова є кінцевим бенефіціаром компаній "Телерадіокомпанія ЛЮКС", "Радіо" Континент "," Телевізійна та радіомовна компанія "ЛЮКС", "Контакт-Інформ", "ВІСМА-РАДІО-ТБ", "Радіокомпанія ЛЮКС", "Захід. немає "і кафе" Королівський двір ". Дружина мера Львова володіє 15 тис. Доларів готівкою і зберігає в Приватбанку 45 234 гривні.

Дохід Садового (зарплата) в 2015 році склав 107 323 гривні. Дохід дружини за 2015 рік склав 752 233 гривні, всі ці кошти отримані як зарплата.

Крім того, мер Львова вказав у декларації витрати в сумі 90 028 гривень в рахунок оплати програми навчання "Лондон Кваторіал Програм" у Великобританії.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину