Юлію Тимошенко утримує чоловік - декларація

Тимошенко декларація
Народний депутат України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко задекларувала понад 300 тис. грн готівки і орендований будинок під Києвом.

Такі дані вказані в її електронної декларації, опублікованій в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За 2015 рік, згідно з даними декларації, Юлія Тимошенко отримала 75 616 грн депутатської зарплати, а також 80 559 грн на виконання депутатських повноважень.

На банківських рахунках Тимошенко розміщені 485 971 грн, її чоловіка Олександра - 2 989 650 грн. У нардепа 318 тис. грн готівки. Олександр Тимошенко, згідно з даними декларації, готівкою зберігає 163 тис. євро, 360 тис. грн і 270 тис. доларів.


Тимошенко орендує будинок на 588 кв.м і 3362 кв.м землі в селі Козин Київської області.
Згідно з декларацією, чоловік Олександр володіє елітними годинником від таких виробників як Vacheron Constantin, Corum
У Юлії Тимошенко є ювелірні прикраси з перлами і дорогоцінними каменями від Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier, Chopard.
Згідно з декларацією, нардеп не має власного автомобіля. На її чоловіка записані Mercedes-Benz GL-350 CDI і ГАЗ 14.

Олександр Тимошенко також вказаний як власник корпоративних прав в компаніях Геофорс, Фармасепт, Проект А, Євразійський торговий дім, Агросоюз фенікс, Леді Ю, Деосепт, Радекс - Трипілля, Радекс груп.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину