Під Маріуполем окупанти розстрілюють наших хлопців з артилерії

Поранений під маріуполем
У понеділок, 10 жовтня, о 9 ранку на ділянці Водяне-Широкине стався важкий обстріл українських позицій. За годину бойовики випустили близько 200 снарядів та мін з САУ,

"Сьогодні з Саханки по нашим хлопцям лупили всім важким. З самого ранку. Почали з мінометів 120-х і 80-х, продовжили важкої артою, танками, "піонами". Важко відповідати стрілецькою зброєю проти танків і "буйни", - повідомила на своїй сторінці в Facebook волонтер Галина Одноріг.
За словами прес-офіцер сектору "Маріуполь" Олександра Кіндсфатера, останні 3 дні не припиняється обстріл на ділянці Водяне-Широкине, повідомляє 0629.

Так, бойовики використовують різноманітні види важких озброєнь. Бійці АТО у госпіталі facebook.com/Галина Однорог Як зазначається, за останні дні бойовики, порушуючи Мінські угоди, підігнали у Саханку і Безіменне важкі види озброєнь, включаючи систему "Град".

Варто зазначити, що офіційної інформації про поранених немає. Водночас волонтери, які відвідали госпіталь, стверджують, що на даний час поранених вже 11 осіб, і вони продовжують надходити. Інформація про загиблих перевіряється. Саме з Саханки в січні 2015 року бойовики обстріляли мікрорайон "Східний". Тоді загинуло 30 мирних жителів, ще 130 осіб були поранені.

Плюс до теми

:
Під Маріуполем окупанти розстрілюють наших хлопців з артилерії Під Маріуполем окупанти розстрілюють наших хлопців з артилерії Reviewed by Vasyl Markovych on 10/10/2016 08:17:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.