Чому у холод слід носити шапку

Шапка в холодну погоду
Як тільки позначка на термометрі наблизиться до нулю - не роздумуючи надягайте шапку. Відмова від головного убору в холодну вітряну погоду може призвести до захворювання судин, загального нездужання, випадання волосся і навіть менінгіту.

1. Зниження імунітету

Переохолодження голови дуже швидко призводить до ослаблення організму в цілому, знижується імунітет. Віруси і бактерії просто «липнуть» до тих, хто переохолоджує голову..А якщо ви недавно перехворіли простудним захворюванням, надягати шапку просто необхідно, адже є ризик повторно захворіти і значно важче.

2. Хвороба вух

Від відсутності головного убору, перш за все, страждають вуха. На холодному вітрі вони першими обморожуються. Чи не менше болять вони і в тому випадку, коли ви входите в тепле приміщення після холоду. Вуха погано переносять різкий контраст температур. Підвищується можливість розвитку отиту. Коли у вухах починає «стріляти» - це перший «дзвіночок» щоб забити тривогу. Слухові проходи, слизові носа, мигдалини - взаємопов'язаний. Порушення їх роботи веде до ангіні, гаймориту і фронтиту.

3. Випадання волосся


Холод викликає звуження судин, від чого погіршується кровопостачання. Відповідно, це призводить до погіршення харчування волосяних цибулин, сухості шкіри голови і, як результат, випадання волосся. Як мінімум вони стають тьмяними і ламкими.

4. Головні болі

Головні болі на холоді виникають через те, що судини пазух носа спочатку звужуються, а потім сильно розширюються. Це призводить до подразнення больових рецепторів. За іншою версією, біль виникає через те, що під час перебування на холоді в мозок різко починає надходити більше крові.

5. Проблеми з лицьовими нервами

Холодний вітер і мороз сильно впливають на нервову систему. Порушується кровообіг, судини звужуються, це веде до невралгії лицьового і трійчастого нервів. Ваше обличчя може «перекосити», а хворобливі відчуття можна буде зняти тільки знеболюючим.

6. Втрата розумового потенціалу

Людина, яка в молодості морозив голову, ризикує своїм розумовим потенціалом в старості. А це один з наслідків переохолодження голови, зазначають лікарі

Якщо ви категорично відмовляєтеся носити шапку- надягайте хоча б капюшон. Він вбереже вас від вітру і переохолодження. До того ж, його зручно знімати в громадському транспорті. Так і зачіска буде ціла, і голова здорова.

Плюс до теми

:
Чому у холод слід носити шапку Чому у холод слід носити шапку Reviewed by Vasyl Markovych on 10/27/2016 02:33:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.