Порошенко втратить президентство, якщо не реформує зарплати

Українці потребують погодинної оплати праці, а не подачок від уряду 

Порошенко і зарплати
Сьогодні керівник українського уряду Володимир Гройсман пообіцяв збільшити мінімальну зарплату до 3,2 тис. грн вже з 1 січня 2017 року. А тим часом українці потребують більш радикального рішення - погодинної оплати праці.

"Ми забезпечимо дворазове збільшення заробітної плати в країні", - пообіцяв Гройсман під час засідання Кабінету міністрів

Раніше в проект держбюджету передбачалося внести мінімальну зарплату в розмірі 1,6 тис. Грн, зазначив він, проте уряду вдалося знайти можливості збільшити її в два рази.

Крім того, до рівня 3,2 тис. Грн в проекті держбюджету буде збільшено прожитковий мінімум, додав глава уряду.


Напередодні президент України Петро Порошенко закликав бізнес підвищити зарплати українців. За його словами, зниження єдиного соціального внеску з початку 2016 року склало до 22%, а це в свою чергу повинно вплинути на зростання зарплат на 20-30%.

На жаль, до слів Порошенка про зарплати наразі дослухались лише у ВР. Депутати з радістю удвічі підвищили собі зарплати. І як справжня худоба біля корита, навіть не писнули про зарплатні потреби українців.   


А тим часом ми потребуємо більш системного і простого кроку від влади – встановлення мінімальної погодинної оплати праці. Її розмір, скажімо, міг би скласти для початку 20 грн на годину, що гарантувало б працівникові 3840 грн офіційно отриманої зарплати. Це покривало б мінімальні видатки громадян на життя. збільшило б відрахування коштів у Пенсійний фонд, а відповідно і пенсії. І знизило б рівень "конвертизації" зарплат - злочину, від якого будуть потерпати майбутні пенсіонери. 
Система погодинної оплати праці діє у Сполучених Штатах. І там від неї не мають наміру відмовлятися. 
Так само успішно вона могла б працювати і в Україні.
Якщо реформа зарплати не відбудеться, і Порошенко, і Гройсман втратять свої посади. Здається, вони це зрозуміли, але наразі вдаються лише до популістських кроків і заяв.
Але нас такі ігри не не влаштовують. І крапка.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину