Боб Ділан ігнорує факт присудження йому Нобелівської премії

Боб Ділані премія
Один з членів журі Нобелівської премії з літератури письменник Пет Вестберг дорікнув лауреатові 2016 року Бобу Ділану, який досі ніяк не відреагував на присудження йому престижної премії, в зарозумілості.

"Потрібно називати речі своїми іменами: так поводитися неввічливо і зарозуміло", - заявив Вестберг в ефірі шведського телеканалу SVT, пише DW.

Відзначається, що з того моменту, як Нобелівський комітет оголосив переможця з літератури, Боб Ділан не відповів ні на один дзвінок Шведської академії наук, а також не дав жодного інтерв'ю на цю тему. Крім того, на його сайті зникла інформація про "Нобелівку".


Примітно, що заява Вестберга стала першою публічною реакцією на дії Боба Ділана.

Раніше офіційний представник Нобелівського комітету з літератури Сара Даніус заявила, що в даний момент припинені спроби особисто повідомити співакові Бобу Ділану про присудження Нобелівської премії з літератури.

Нагадаємо, відомий американський співак, письменник і кіноактор Боб Ділан отримав Нобелівську премію з літератури. Премія Ділану присуджена за "створення нових поетичних виразів у великій американській пісенної традиції".

Плюс до теми

:
Боб Ділан ігнорує факт присудження йому Нобелівської премії Боб Ділан ігнорує факт присудження йому Нобелівської премії Reviewed by Vasyl Markovych on 10/23/2016 08:46:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.