Вчені назвали число галактик у видимому Всесвіті

Розміри всесвіту
За допомогою космічного телескопа «Хаббл» і даних, зібраних іншими обсерваторіями, вчені нарешті завершили найбільш точний на даний момент підрахунок галактик у видимому для Всесвіті.

Нові підрахунки вказують, що видимий нам Всесвіт насправді містить в 10-20 разів більше галактик, ніж раніше вважалося. Якщо говорити про приблизні цифри, мова йде у середньому між одним і двома трильйонами галактик. Минулі ж звіти говорили, що їх є близько 100 мільярдів. Це, в свою чергу, змушує нас переглянути і кількість зірок у Всесвіті. Тепер мова йде вже приблизно про 700 секстильйонів (7 з 23 нулями).

І це тільки видимий Всесвіт. Позаяк з моменту своєї появи близько 13,8 мільярда років тому він постійно розширювався, точні розміри Всесвіту нам невідомі, і, отже, спостерігати ми можемо далеко не всі її об'єкти. Наш видимий Всесвіт становить собою якийсь невидимий шар. Все, що знаходиться за його межами, для нас невідомо. Річ у тім, що світло від розташованих там об'єктів ще не встигло до нас дійти. Загалом, дуже складно (якщо взагалі можливо) дізнатися, скільки насправді галактик знаходиться за межами наших спостережних можливостей.


Прийти до нових цифр міжнародній групі астрономів, які працювали під керівництвом Крістофера Конселіса з Ноттінгемського університету, допомогли зображення глибокого космосу, отримані телескопом «Хаббл», а також аналіз даних, зібраних іншими астрономами. На базі зображень дослідники створили тривимірну модель, яка дозволила вченим провести точні розрахунки числа галактик на різних етапах історії Всесвіту.

Плюс до теми

:
Вчені назвали число галактик у видимому Всесвіті Вчені назвали число галактик у видимому Всесвіті Reviewed by Vasyl Markovych on 10/18/2016 11:16:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.