Декларація Сергія Лещенка: 102 000 доларів і 50 700 євро готівкою

Лещенко. декларація
Народний депутат від БПП Сергій Лещенко задекларував 102 000 доларів і 50 700 євро готівки.

Як зазначено в його електронній декларації за 2015 рік, заробітна плата нардепа за основним місцем роботи склала 76 345 грн, також він отримав 80 559 засобів, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень.

Заробітна плата за сумісництвом за викладання в Українському католицькому університеті 42 460 склала грн.

Також Лещенко отримав роялті в ТОВ Брайт Стар Паблішинг 6 856 грн, в ТОВ Видавничий дім Медіа-ДК - 18 956 грн.

"Гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами" від ТОВ Федорів Ком склали 2 214 грн, від Всеукраїнської благодійної організації Фонд Віктора Пінчука, яка діяла як оператор коштів, цільовим чином виділених Міжнародним фондом Відродження - 55 478 грн, від ТОВ Книгарня Е - 680 грн, від ГО Центр протідії Корупції - 9841 грн, від Колумбійського університету - 24 060 грн, Інституту гуманітарних наук - 23 426 грн.


Згідно з декларацією, у 2015 році Лещенко володів квартирою в Києві площею 60 кв.м., 33% квартири в Києві площею 74,60 кв.м. і мав право користування кімнатою площею 24 кв.м.

Також нардеп задекларував автомобіль Volkswagen Golf 2014 року випуску, вартість якого становила 384 000 грн.

Крім того, в декларації вказані 24 інвестиційних сертифіката в ТОВ КУА Фоїл Ессет Менеджмент Юкрейн номінальною вартістю 24 000 грн.

Як відомо, в 2016 році Лещенко придбав квартиру в центрі Києва площею 192 квадратних метра, вартість якої оцінюється в 7 мільйонів гривень.

Купівля спричинила резонанс в суспільстві, бо колишнього журналіста, який прославився викриттям корупціонерів, самого звинуватили в корупції.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження і гроші, взяті в борг у редактора "Українької правди" Олени Притули.. Партнером капіталовкладення буцім стала і його дівчина Анастасія Топольська.
Як бачимо, навіть після таких витрат, як купівля машинив 2014 році,  Лещенкові залишилося іще трjхи кишенькових - понад 150 тис. в іноземній валюті.

Непогані доходи, як на війну. Чекаємо від нардепа і його решти багатих колег з ВР оприлюднення квитанцій про сплату податків з отриманих доходів у 2014-2015 роках.
Бо в іншому випадку, як пише на ФБ  Тетяна Висоцька, усім їм мала б світити -

Стаття 368-2. Незаконне збагачення


1. Набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, а так само передача нею таких активів будь-якій іншій особі - караються позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

2. Ті самі діяння, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне становище, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

3. Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Примітка. 1. Особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, є особи, зазначені у пункті 1 частини першої статті 3 Закону України "Про запобігання корупції".

2. Під активами у значному розмірі у цій статті розуміються грошові кошти або інше майно, а також доходи від них, якщо їх розмір (вартість) перевищує одну тисячу неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Під передачею активів у цій статті розуміється укладення будь-яких правочинів, на підставі яких виникає право власності або право користування на активи, а також надання іншій особі грошових коштів чи іншого майна для укладення таких правочинів.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину