У Львові відбудеться Ukrainian Song Project

Українська пісня / Ukrainian Song Project
9 та 10 вересня у Львові, у Палаці спорту «Україна» (вул. Мельника, 18), відбудеться Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project».
За словами організаторів, «Українську пісню» одночасно транслюватимуть і в Україні, і за кордоном. Серед партнерів телепроекту – мас-медіа Канади, Австралії, США, Бразилії, Аргентини, Італії, Португалії, Литви…

Гігантська сцена знімального майданчика у Палаці спорту «Україна» буде оснащена вражаючими за розмірами екранами, світловим устаткуванням європейського рівня. Над проектом працюють найкращі режисери-постановники, графічні дизайнери, звукорежисери, телеоператори.
9 вересня на цій сцені в рамках телепроекту «Українська пісня» відбудеться великий сольний концерт групи «Антитіла». А 10 вересня – власне, сам музичний марафон, у якому, окрім учасників пісенного дійства - молодих виконавців та гуртів, також братимуть участь  відомі українські артисти: «The Вйо», «Rock–H», «Антитіла», «Joryj Kloc», «Luiku», Аркадій Войтюк, Брія Блессінг (США, Україна).


Учасниками Національного телепроекту «Українська пісня / Ukrainian Song Project» будуть 20 молодих українських співаків та гуртів з різних міст України. Вони працюють у різних жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика.
 Організатор проекту - ГО «Україна. Культура. Світ».

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину