"Страх" - пекельна машинка Путіна

Путін кинувся негайно розширювати політичний плацдарм, який йому перепав задурно після невдалого військового путчу в Туреччині
Путін знову запустив свою улюблену іграшку – пекельну машину під назвою «Страх». Маємо брехливе повідомлення про підготовку терактів у Криму від ФСБ, його войовничу заяву, антиукраїнську істерію в росЗМІ і сотні коментарів на тему «Нападе РФ на Україну чи ні?»
Вислід цієї провокації вже відчутний. Наприклад, дорожчає долар. Тому ми отримали не лише політичний, але й економічний удар. І гривня може упасти іще більше, якщо ми не впораємося із власними страхами, що швидко можуть перерости у паніку. У страху – великі очі. І саме на це розраховують у Кремлі.
Тим часом хочу нагадати лише один факт. Грузини у 2008 році, на початку російської агресії, змогли збити 12 російських бомбардувальників. Скільки, на вашу думку, здатна «зняти» із неба таких бомбардувальників  ПВО України? У десять разів більше. І то лише у перші дні можливих боїв.
Ми вже здолали психологічний бар’єр стріляти чи ні у липових «братів-слов’ян». Ми стрілятимемо і дуже влучно. У Кремлі про це знають.

Усю цю веремію спричинив президент Турції Ердоган. Від того, що той упав в обійми Путіна в останнього замакітрилося в голові. Яке щастя! Росія не лише отримала додаткові козирі у сирійському конфлікті, але й  шанс розколоти ненависне НАТО.
Відтак Путін кинувся негайно розширювати політичний плацдарм, який йому перепав задурно після невдалого військового путчу в Туреччині. Він тепер вирішив говорити з позиції сили ще й з країнами, що входять у формат «нормандської четвірки». Тобто Путін хоче взагалі розвалити європейський майданчик для переговорів по Україні. І кримська провокація – це лише привід для такого кроку. Її продовження, переростання у реальні бойові дії можливе лише за умови, коли Захід похитнеться, почне змінювати свою позицію.
Та наразі США вже висміяли кримську виставу з терактами і заявили про незмінність своєї політики щодо України. У ЄС висловилися більш стримано, але знову ж – не на користь Кремля.
Два азіати – Путін і Ердоган – шантажують світ. Вони стали ситуативними союзниками, мріючи при цьому перехитрити один одного.
Ми ж опинилися на лінії вогню. Зрештою, ми стоїмо на ній уже третій рік. І нам нікуди відступати.
Бо за кожним із нас Україна.
Василь Терещук

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину