Міськрада Запоріжжя заборонила виступи пропутінських артистів

Запоріжжя - це Україна
Депутати Запорізької міськради заборонили артистам, які публічно підтримують агресію РФ проти України та окупацію Криму, виступати на території міста.

Відповідне рішення, ініційоване депутатом з фракції УКРОП, ветераном АТО Олегом Коломойцем, на сесії 25 серпня підтримала Запорізька міська рада. За нього проголосували 43 депутати з 64-х.
Згідно з ухваленим документом, у Запоріжжі також заборонені гастролі, концерти, та інші культурні заходи за участі осіб, які публічно не визнають так звані ЛНР і ДНР терористичними організаціями, закликають до насильницької зміни меж України, повалення конституційного ладу або ж захоплення державної влади.

Окрім того, культурна діяльність у місті заборонена «особам, які від початку російської агресії в Україні проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, визнавши при цьому наявність незаконного виняткового контролю держави-агресора РФ над окупованим територіями», – йдеться у тексті рішення.
Також відтепер у місті не зможуть виступати артисти, які від початку агресії беруть участь у концертах на території РФ. Рішення Запорізької міськради ухвалене з метою зменшення ідеологічного впливу артистів, які підтримують агресію окупантів проти України.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти