Савченко просила звільнених полонених піарити Медведчука - волонтер

Сука Савченко на мітингу в Києві
Український волонтер Гайде Різаєва, яка двічі побувала в полоні у бойовиків Плотницького, фактично звинуватила Надію Савченко в тому, що вона працює на близького до Путіна політика і його кума - Віктора Медведчука.

У Фейсбуці Різаєва написала, що не пішла на акцію, яку Надія Савченко влаштувала під Адміністрацій Президента 8 серпня, бо Савченко просила її там піарити Медведчука.

"Не пішла я сьогодні до адміністрації президента на заклик Савченко Надюхи. Стримала себе. Тому що якби пішла, мовчати б не змогла і точно декого підірвала б .... Савченко просила прийти всіх полонених і підтвердити, що ми всі опинилися на волі завдяки Медведчуку",- написала вона.

У цьому ж пості Різаєва додала, що була звільнена завдяки зовсім іншим людям - Оксані Білозір, В'ячеславу Гришаєва і Олегу Котенко.

"Я не оголошувала голодування але, чомусь, вийшла з полону худіша в 100 разів ніж ти .... Надя .... зрозумій одне ... В останньому нашому одязі кишень НЕ буде. Із собою на той світ ми нічого не заберемо.... Зупинись і опам'ятайся.... І краще їдь туди, звідки приїхала. І ще. До церкви зайди і свічку хоча-б постав за упокій тих хлопців, які загинули за тебе, за жінку", - додала волонтер.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

НБУ зняв обмеження на видачу валюти