У Львові реєстрація собак стає обов'язковою з 1-го вересня

Зареєстровані собаки отримають жетони
З 1 вересня у Львові набирає чинності рішення міськради про реєстрацію домашніх тварин, при цьому обов'язковою поки є реєстрація собак.

Послугу надаватимуть в комунальній ветеринарній клініці "Лев", її вартість - 52 грн 63 коп. Про це повідомила директор ЛКП "Лев" Оксана Кошак, повідомляє ZIK.ua

"У Львові стартує цивілізована практика, яка є нормою в багатьох країнах світу - це облік тварин. Перш за все, це додаткові інструменти для захисту домашніх вихованців від жорстокої або безвідповідальної поведінки з боку власників. А також дієвий механізм для пошуку загублених тварин. Практично у всіх цивілізованих країнах реєстрація тварин є нормою суспільства, де поважають і виконують закони", - цитує видання зоозахисника Наталію Вишневську.

Після реєстрації вихованцеві видадуть спеціальний жетон, наявність якого буде обов'язковим під час прогулянок поза домом. Контроль виконання норми про реєстрацію собак поклали на поліцію.
У разі, якщо правоохоронець вперше "затримає собаку без жетона, його власнику буде винесено попередження, а далі - штраф у розмірі від 17 до 51 гривні.
У свою чергу реєстрація котів у Львові стане рекомендованої, але не обов'язковою процедурою.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

НБУ зняв обмеження на видачу валюти