Журналісти Громадського ТБ здали позиції десантників російській розвідці

Громадське ТБ взялося допомагати окупантам у промзоні Авдіївки. Журналісти телеканалу поширили через російське ЗМІ секретну інформацію про позиції сил АТО в зазначеному районі.
Громадське
Відтак 81-а окрема аеромобільна бригада, яка перебуває в зоні проведення АТО, припиняє свою співпрацю з Громадським ТБ.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

Згідно з повідомленням, зокрема дане рішення спричинене поширенням фото і відео матеріалів з бойових позицій підрозділів, а також, через співпрацю з російськими інформаційними порталами.
Бригада закликає штаб АТО позбавити журналістів Громадського ТБ акредитації на зйомку в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей до з'ясування обставин.

За даними прес-штабу АТО, 6 липня 2016 року в населеному пункті Авдіївка в промзоні, яку обороняють українські десантники вели, зйомки журналісти Громадського ТБ Анастасія Станко та Костянтин Реуцький. З ними також була і представник російського видання "Новая газета" Юлія Полухина, яку журналісти Громадського ТБ представили як свого працівника.


"Станко та Реуцький не вперше працюють в промзоні, тому їх добре знають десантники. Зазначені журналісти відзняли обстріли наших позицій з боку російських окупаційних військ і двох загиблих українських військовослужбовців в результаті попадання міни в бліндаж. Вранці 8 липня цей сюжет був виставлений на сайті Громадського ТВ, переглянувши який, захисники промзони звернулися з вимогою до керівництва каналу зняти відео, що останні і зробили. Через деякий час подібний сюжет вийшов на сайті "Нової газети" з авторством Юлії Полухін, який розлетівся по інтернету, російських ЗМІ і медіа-ресурсах так званої "ДНР". Це обурило українське суспільство і насамперед воїнів-десантників, які обороняють промзону в Авдіївці.

На даному відео чітко відзняті позиції десантників, їх обличчя і зброю, предмети, які можуть стати орієнтирами для ворога. Це є грубим порушенням правил роботи журналістів в зоні АТО ", - підкреслюється в повідомленні.

Прес-центр АТО підкреслює: немає нічого більш цінного, ніж життя і здоров'я наших воїнів. Тому до журналістів, які в своїй діяльності грубо суперечать даному принципу, будуть прийматися відповідні рішення.

Анастасія Станко, Костянтин Реуцький і Юлія Полухина мають акредитацію СБУ і на основі цього відповідні прес-карти. Але Юлія Полухина за весь час перебування в зоні АТО жодного разу не надавала заявок про свою роботу в підрозділах ЗС України.

Підтримуючи ініціативу українських десантників, які захищають Авдіївський промзону, прес-центр штабу АТО клопоче перед СБУ про призупинення акредитації журналістів Громадського ТБ Анастасії Станко, Костянтина Рєуцького і спеціального кореспондента "Нової газети" Юлії Полухиноъ до з'ясування всіх обставин.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину