Матвєю Ганапольському: ви - людина брехні

матвєй ганапольський
Президент Асоціації Олександр Сугоняко різко засудив спроби варяга із Росії Матвєя Ганапольського "заговорити", зробити вторинною прчину вбивства журналіста Павла Шеремета.  Ось що він пише у своєму блозі на Фейсбуці:
"Сьогодні з восьми годин ранку слухав еру радіо і вас. Про, світлої пам’яті, Павла Шеремета. Точніше слухав розмову навколо його вбивства…
Ви, безумовно, читали його блог від 17 липня 2016: ''Азов'', ответственность и добробаты». В правдиво журналістському вимірі цей текст є камертоном справжнього звучання, яке паралізує гібридну війну, яка замішана на тонко-нахабній какофонії брехні і змішання її з правдою. Цей текст висвітлює дорогу, на якій Україна лише і переможе своїх вороженьок – це дорога правди, щирості, гідності Людини.
Безумовно ви також знайомі і з цим текстом Павла: "Сейчас в Украине уникальное время – когда хитрожопые украинцы борются с идейными украинцами. Мы все еще в точке бифуркации".
Він симпатизував не першим, він симпатизував ідейним українцям, а не їхнім антиподам. В цій боротьбі він був на стороні правди.

«Ключове» ваше запитання в цьому ранішньому ефірі було: запрошувати чи ні ФБР для допомоги розслідуванню. Це питання ви зробили «головним», ще й «поділили» українців на вонючих патріотів і ваших. Як наперсточник.
Пане Ганапольський, за умов, що люди знають ціну тим, хто буде запрошувати спеціалістів з-за кордону, знають їм ціну і в США – це гібридне питання, відволікаюче від суті вбивства професійного журналіста. Чи вас не цікавила думка слухачів про головне: навіщо вбили і хто вбив Павла Шеремета? Чи вам дали команду, попросили, мовчати про це, а ви прийняли,- це не має значення. Ви «забалтивалі» тему, прагнули приховати від слухачів суть протистояння в Україні і суть вбивства вашого колеги.
Відповім на ці запитання: вбили за те що він привносив в Україну граничну ясність про лінію розмежування в Україні між людьми брехні, зло-чинства і людьми правди і честі. Ця ясність, ця його журналістська світлість заважала ворогу вести гібридну війну, обеззброювала суперників. Вбили його вороженьки України, які ведуть проти нас інформаційно-гібридну, і справжню війну. Зовнішньо-внутрішні. Вони знову щось мутять, готують нам чергове випробування. За вашого сприяння.
Ви не любите України і не тому, що не відповідаєте в ефірі на привітання: Слава Україні! (А Павло був з нами). Ви не любите правди, як її любив він… 
А Україна постане з правдою. Тією правдою, яка у Тараса Шевченка виступає своєрідним щепленням проти не-українського. Ту, яку відмітив Павло Шеремет в словах пана Білецького: "Побратимов не бросаем, даже мертвых на поле боя. Но если боец переступил красную черту, отделяющую войну и защиту Родины от криминального преступления, он ответит по всей строгости закона. Паршивые овцы есть везде. Конечно, если оступившийся человек – герой и проливал кровь за Украину, мы будем просить о снисхождении к нему. Но мы не дикари, мы не защищаем себя любой ценой, мы защищаем нашу Родину". Чуєте життєдайну вібрацію цих слів?
А ви мутили воду на радіо, філігранно заяложуючи суть вбивства талановитого журналіста, ховаючи сторони протистояння, які він викривав.
Ви своєю цією і іншими передачами виступаєте на стороні тих, хто веде інформаційну війну з нашою країною. Ви по різні сторони барикади з вбитим вашим колегою, з тими хто на фронті війни з РФ, нею розпочату. І з Україною. Справжньою.
Тому ви небажана особа в правдивій Україні, пане Ганапольський…"
Олександр Сугоняко

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти