ФСБ і московські попи рушили на Київ

Російські спецслужби стягують до Києва провокаторів
Москва не полишає намірів спровокувати безлади в Україні. Цього разу російські спецслужби ведуть на Київ провокаторів, маскуючи їх під учасників мирної хресної ходи.
Про це сьогодні пишуть українські ЗМІ, розповідаючи, як починалася хресна хода у Харкові. Відомо також, що до майбутніх можливих провокацій у столиці України доклали зусиль і терористи із так званої "ДНР", скеровуючи своїх прибічників у колони Московського патріархату.
Українська влада знає про загрозу заворушень у Києві 26 липня.
Про це на погоджувальній раді у понеділок заявив спікер парламенту Андрій Парубій.

"Кремль всіма силами намагається дестабілізувати ситуацію в Україні, на фронті, на міжнародній арені. Ми з вами стаємо свідками того, як одна з релігійних організацій, яка має свій духовний центр в країні-агресорі, мобілізує велику кількість своїх вірян та стягує їх до Києва на 26 липня, називаючи це мирною хресною ходою", - сказав він.
"За нашою інформацією Кремль вже підготував сценарій провокацій на 26 липня. До Києва, окрім дійсно мирних віруючих вірян, стягуються провокатори із забороненою активістською символікою і символікою країни-агресора. Ми це вже побачили в окремих містах нашої країни", - сказав Парубій.
Як відомо, у неділю у Харкові за організації Харківської єпархії УПЦ МП пройшла "хресна хода за мир". "Паломники" йшли з Георгіївськими стрічками і прапорами Російської імперії.

За словами Парубія, до Києва також стягуються послідовники проросійських "так званих казаческих організацій та молодики спортивної статури, які раніше були помічені у рейдерських атаках і провокаціях із захопленням храмів, громади яких добровільно хотіли змінити юрисдикцію і приналежність свого храму".
Він закликав керівництво МВС і СБУ провести "профілактичні бесіди з ініціаторами тих дестабілізаторів", щоб не допустити використання імперської символіки і уникнути будь-яких провокацій.
Але, схоже. зусиль спецслужб для нейтралізації провокацій, запланованих проросійськими священиками УПЦ МП, буде недостатньо.
Московська хода вулицями Києва має бути зупинена іще за його межами. Бо:

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину