Польща скасувала малий прикордонний рух для українців

Польська влада повідомила Україну про те, що вона зупиняє дію спрощеного порядку перетину кордону для мешканців прикордонних районів України.
Малий прикордонний рух скасовано Польщею

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.
"Відповідно до дипломатичної ноти Міністерства закордонних справ Республіки Польща з 4 липня 2016 року буде призупинено малий прикордонний рух між Україною та Польщею в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща", - сказано у повідомленні.
Польська сторона призупиняє застосування статті 3 пункту 1 угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Польщі про правила місцевого прикордонного руху (затверджено постановою Камбміну №139 від 25 лютого 2009 року).

Відповідно до цього, в ніч з 3 на 4 липня 2016 року з 1:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах та документах визначених польською стороною (паспортні документи та віза). ДПСУ просить врахувати дану інформацію перед плануванням поїздок за кордон зазначеній категорії громадян.

Цікаво, що ж тепер робитимуть дрібні торгаші горілкою та цигарками із українських прикордонних сіл та містечок? Бо саме вони, а не люди, які мають родинне коріння в Польщі, користали з переваг малого прикордонного руху.
Добре, що цій ганьбі нарешті покладено край.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Доба в зоні АТО: один наш воїн загинув, один - поранений