Фермери Кіровоградщини озброїлися автоматами Калашникова

Фермери купили автомати
На Кіровоградщині 150 фермерів одночасно купили 150 автоматів Калашникова. Ця подія мала вирішальний вплив на ставлення до них чиновників. ті тепер стали "шовковими". Так фермери борються з хабарництвом, яке процвітає в регіоні.

Про озброєних кіровоградських аграріїв розповів віце-президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України Микола Стрижак, повідомляє 0532.ua.
За його словами, фермерський загін утворився в Бобринецькому районі Кіровоградської області.
"150 фермерів одночасно законно придбали 150 автоматів Калашникова. Жодного разу їх поки не застосували. Але тепер прокурор району - як шовковий, голова РДА, побачивши фермера, низько кланяється, голова райради почав бачити в фермерів шанованих людей", - розповів Стрижак.

Він не вірить в те, що влада або правоохоронні органи можуть захистити українських аграріїв від корупції. Тому найефективніший спосіб - захищати свої інтереси самостійно, вважає Стрижак.
В іншому випадку аграрії прийшли в кабінет до чиновника з ніжками від стільців. Той вимагав земельну хабар в 300 доларів з гектара.
"Голова асоціації запитав у свого районного земельника, чому фермери три роки не можуть продовжити договори оренди, а якийсь чужинець за тиждень оформив сотні гектарів землі. Земельник каже:"Розумієте, потрібно 300 доларів за кожен гектар, але це не мені, це в Київ". Голова асоціації вийшов в коридор. Через хвилину разом з ним до кабінету зайшли ще 22 фермери з дерев'яними ніжками від стільців в руках. Постукали по столу і запитали:"То скільки-скільки тобі треба з гектара, повтори?" У відповідь почули: "47 гривень 50 копійок", - розповів Микола Стрижак.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти