Facebook заборонив рекламу з окупованого РФ Криму

Соціальна мережа Facebook відлучила користувачів з Криму від своїх рекламних можливостей, відключивши можливість проведення платежів. Про це повідомляють численні підприємці на сторінках тієї ж мережі, що перетворилася для них тепер лише в інструмент спілкування, а не бізнесу.

Відключення рекламних акаунтів для жителів Криму почалося 1 червня. За тиждень можливість просування бізнесу в Facebook пропала у всіх найактивніших кримських підприємців. Передбачалося, що можливість зберігається для тих, хто не веде бурхливої ​​рекламної діяльності, проте, при спробі створити кампанію і завести гроші на рахунок, ця можливість блокується. При зверненні в службу підтримки, після численних перевірок, відправлень сканів паспорта і т.д. кримські користувачі отримують однакову відповідь про те, що функція проведення платежів в цьому регіоні не підтримується.
Відключення рекламних акаунтів для жителів Криму почалося 1 червня.


Блокування поширюється на всіх користувачів, які фізично знаходяться на території Криму, і ніяк не залежить від того, яка карта використовувалася для платежів (кримський банк, QIWI і т.д.) і на чиє ім'я вона оформлена. Для відключення досить авторизації в персональному акаунті з будь-якими кримськими ідентифікаторами останнім часом. Причому, при наступному підключенні з некримських IP-адреси функціональність рекламного аккаунта автоматом не відновлюється.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину