У Львові змінено маршрути руху автобусів і трамваїв

 У Львові змінено схему руху автобусів №19 та 39, трамваю №1, не курсують трамваї №9 та №11
Від сьогодні у Львові змінено схему руху автобусів №19 та 39, трамваю №1, не курсують трамваї №9 та №11, запроваджено додатковий трамвайний маршрут №6а.
Про це повідомляє прес-служба міськради.

30 червня на ремонт закривають вул. Котляревського на ділянці від вул. Генерала Чупринки до вул. Нечуя-Левицького та вул. Нечуя-Левицького на ділянці від вул. Котляревського до вул. Ак.Сахарова, вздовж трамвайних колій, та вул. Богданівську на ділянці від будинку №19 (авторинок) до вул. Золочівської.
Також розпочато ремонтні роботи на вул. Садовій. У зв’язку з цим внесено зміни у рух громадського транспорту, що тут курсує.

Наступного тижня розпочнуть ремонтні роботи на вул. Київській.

Як зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, на час ремонтних робіт на вул. вул. Котляревського – Нечуя-Левицького та на вул. Богданівській внесено зміни у рух громадського транспорту.


«По вул. Богданівській курсують міські маршрути №19 та №39. Маршрут №19 буде оминати закриту ділянку дороги по вул. Старознесенській, по Польовій і виїжджати на вул. Пластову і далі за своїм маршрутом.

Маршрут №39 - у нього кінцева зупинка, за паспортом, біля Кривчицького авторинку, а від сьогодні він не доїжджатиме до вул. Гайдучка, розвертатиметься, там буде тимчасова кінцева зупинка.

Щодо вул. Котляревського – Нечуя-Левицького, то тут курсують трамваї №1, №9 та №11. Маршрут №1 курсуватиме по вул. С.Бандери – Дорошенка – Підвальній – І.Франка – Вітовського -  Сахарова – Кн.Ольги і до Аквапарку.  На маршруті курсуватиме 5 трамваїв. Трамвайні маршрути №9 та №11 на час проведення робіт не курсуватимуть взагалі. Також на цей час ми запускаємо додатковий трамвайний маршрут №6а, який буде курсувати від вул. Липинського (кінцева шістки) до церкви Св. Анни.

По вул. Садовій громадський транспорт не курсує, серйозних змін по організації дорожнього руху тут немає», - сказав Віктор Щир.

Роботи на вул. Садовій виконує ШРБУ-65, на вул. Котляревського – «Гарантспецбуд-Захід», а на вул. Богданівській -  компанія «Онур».

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину