У маєтку Героя України знайшли підземні тунелі, гроші і коштовності

Маєток Романчука. підземні тунелі
Оперативники Служби безпеки спільно з військовою прокуратурою під час затримання групи високопосадовців на чолі з першим заступником голови Миколаївської облдержадміністрації, Героєм Укра\ни Миколою Романчуком були змушені застосувати зброю.

Як повідомили у прес-групі Управління СБУ в Миколаївській області, затримання відбулось 3 червня.

"При затриманні спецслужби були змушені застосувати зброю", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час першого етапу спецоперації правоохоронці затримали двох помічників заступника губернатора у центрі Миколаєва після отримання хабара у розмірі 80 тис. доларів. Гроші були частиною суми у 92 тис. доларів, яку чиновники вимагали від підприємця за сприяння у оформленні документів на видобуток корисних копалин.Вилучені гроші
На другому етапі операції співробітники СБУ та прокуратури провели санкціоновані обшуки на робочих місцях та за місцем проживання фігурантів справи, у тому числі в маєтку першого заступника губернатора Романчука.

"Високопосадовець зберігав вдома валізу з 300 тис. доларів та велику кількість ювелірних виробів. Під будівлею співробітники спецслужби виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи із золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столове срібло. У сейфах також зберігалася "чорна бухгалтерія", яка доводить проведення корупційних оборудок", - зазначили в СБУ.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Першого заступника губернатора та заступника голови однієї райдержадміністрацій Миколаївщини затримано згідно із ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Військовий прокурор України Анатолій Матіос на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Романчука етапували до ізоляторя тимчасово тримання міста Одеси.

Він опубліковав фото з валізою доларів, німецькими хрестами і ювелірними виробами з місця обшуку.

Додамо, що звання Герой України з врученням ордена Держави (21 серпня 2007) Романчуку було надано "за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку вітчизняного суднобудування, впровадження сучасних технологій виробництва, багаторічну плідну працю і громадсько-політичну діяльність".

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину