Німецькі вчені створили універсальну вакцину від раку

Вакцина від раку
Вчені з Майнцского університету імені Йоганна Гутенберга в Німеччині провели випробування нової вакцини, яка може "навчити" імунну систему людини атакувати будь-який тип ракової пухлини, незалежно від того, в яких органах вона знаходиться.

Німецькі дослідники випробували свою розробку на мишах. За словами професора Угур Сахіна з Майнцского університету, вакцина показала себе ефективно в боротьбі з "агресивно зростаючими" пухлинами у гризунів.

Крім того, невеликі дози вакцини були введені трьом людям для попередніх тестів. У одного пацієнта зменшилася злоякісна пухлина в лімфовузлах. У іншого пацієнта протягом 7 місяців після видалення пухлини і вакцинації не спостерігалося повторного виникнення пухлин.


Принцип дії вакцини грунтується на введенні шматочків РНК, витягнутих з ракових клітин пацієнта. Це спонукає імунну систему боротися з раковими клітинами. Передбачається, що, змінюючи РНК-складову вакцини, можна навчити імунну систему боротися з будь-яким типом раку. За словами Сахіна, дана розробка може стати "універсальною вакциною для імунотерапії раку".

Професор Алан Мерчерія з Інституту досліджень раку в Лондоні назвав розробку німецьких колег "цікавою", проте їм ще належить довести, що вона зможе принести реальну користь пацієнтам.

Плюс до теми

:
Німецькі вчені створили універсальну вакцину від раку Німецькі вчені створили універсальну вакцину від раку Reviewed by Vasyl Markovych on 6/02/2016 12:27:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.