Азалія - рослина з характером

Азалію можна купити в спеціальному квітковому магазині
З 29 квітня по 6 травня японці відзначають «Золотий тиждень». У цей період відзначається кілька свят - День Сева, День Конституції, День зелені і Свято дітей. Усі поспішають вибратися на природу і хочуть провести час з сім'єю.

Тим часом у токійському храмі Недзу вже розпустилися близько 3 000 кущів різних сортів азалії. І саме тут проходить «Цуцудзі мацурі» - Фестиваль азалій. Квітучі кущі цієї рослини неймовірно красиво виглядають серед однотонної зелені.

У нас азалію можна купити в спеціальному квітковому магазині. Тільки купуючи цю рослину, звертайте увагу на те, що б на рослині було зовсім обмаль квіток, які вже розпустилися. Слід також пильнувати, щоб на рослині не було побурілих бутонів, бо вони вже не розпустяться. Листя так само повинне бути здоровим, темно-зеленого кольору. Коли ви виберете вподобану рослина, її потрібно гарненько упакувати, що б вона не підмерзла при транспортуванні додому.


Кущ азалії
Азалія одна з небагатьох рослин, яка любить прохолодну температуру. В осінньо-зимовий період бажано утримувати її при температурі 12-14 градусів. Хоча якщо за нею правильно доглядати, то вона переносить температуру 20-22 градуси, але при такій температурі рослина буде цвісти всього лише 2 тижні.
Якщо азалія не отримує достатньо світла, то бутони НЕ будуть розпускатися. У літній період їй сподобається побути на відкритому повітрі, тільки виділіть їй місце десь у легкому затінку. Якщо такої можливості немає, то поливайте її і обприскуйте щоранку, щоб забезпечити її вологим повітрям.
Як бачимо, азалія – дуже вибаглива рослина.

Плюс до теми

:
Азалія - рослина з характером Азалія - рослина з характером Reviewed by Vasyl Markovych on 6/11/2016 08:30:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.