У Києві затримали банду, яка вбивала людей заради квартир

Банда вбивала киян, щоб заволодіти їхнім житлом
У Києві затримали банду, яка, користуючись зв'язками з окремими київськими поліцейськими, викрадала, катувала і вбивала киян, щоб заволодіти їхнім житлом.

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

До складу банди входило жінка і четверо її посібниківв, яких раніше неодноразово судили за тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини.

Ця організована злочинна група діяла з 2015 року по теперішнього часу "за схемою, яка була поширена в 90-х роках минулого століття", наголошується в повідомленні.

Злочинці за допомогою зв'язків в поліції розшукували киян, які зловживали алкогольними напоями або вживали наркотичні засоби і не мали близьких родичів, які б могли претендувати на спадщину.

член банди

Знайшовши таку людину, вони її викрадали і тривалий час утримували. Причому шляхом шантажу, погроз, побоїв, позбавлення їжі та води жертву примушували до передачі документів на майно, з подальшим його переоформленням у нотаріуса.

Після цього, щоб приховати свої злочинні дії та запобігти зверненню особи до правоохоронних органів, жертву вивозили за межі Києва і вбивали.

Зловмисників затримали під час контрольованої з боку правоохоронних органів операції з викрадення людини.

В результаті операції вдалося також звільнити трьох людей, яких планували вбити.

На даний момент проводяться слідчі дії з метою встановлення всіх обставин скоєних кримінальних правопорушень, а також вирішується питання про обрання затриманим міри запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Зловмисникам загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину