Продукти, що рятують від головного болю

Смажене насіння кунжуту багате магнієм і вітаміном Е. Вони покращує ваш кровообіг
Погода змінюється, багато роботи і стресу, недосипання або просто розболілася голова - не поспішайте бігти в аптеку за таблетками. Адже ліками в боротьбі з головним болем можуть стати звичайні продукти.
Печена картопля допоможе, якщо причина вашого головного болю є похмілля. Алкоголь - потужнний фактор, після якого в організмі починається дефіцит калію. Калійний дефіцит призводить в тому числі до головних болів.
А от картопля є рекордсменом за вмістом цього елементу.
Кава працює, якщо знати міру, відзначають медики. Якщо ваш головний біль має своєю причиною розширені судини (реакція на погоду або той же алкоголь), одна чашка кави поверне вас до життя.
Але не варто пити каву весь день, ефект може бути протилежним.

Цільнозернистий хліб
Якщо ви сидите на низкоуглеводній дієті, ви виснажує запаси глікогену, основного джерела енергії для головного мозку. Нізкоуглеводна дієта також призводить до зневоднення організму. У поєднанні ці два фактори дають головний біль.
При цьому, якщо ви просто схиблені на всьому здоровому, фахівці рекомендують з'їсти вівсянки, мюслі або цільнозерновий хліб, щоб позбутися головного болю. А ще краще - перейдіть на повноцінне збалансоване харчування.

Магній, що міститься в мигдалі, регулює ваш артеріальний тиск і може значно полегшити симптоми мігрені. Крім мигдалю магнієм багата також курага.
Гострі соуси
Сальса, аджика, табаско і кимчи можуть стати вашими помічниками, якщо головний біль супроводжується закладеністю носа.
Крім здатності очищати ніс, пекучий перець має знеболювальний ефект, відзначають фахівці.
Йогурт
Іноді головні болі спричинені недостатком кальцію. Переконайтеся, що ви отримуєте його досить щодня, рекомендують дієтологи. Найкраще джерело кальцію - молочні продукти. Другий ефект - допомога вашому кишківнику. Застій крові при запорах теж може викликати головний біль.
Кунжут
Смажене насіння кунжуту багате магнієм і вітаміном Е. Вони покращує ваш кровообіг і здатне запобігати мігрені, пов'язаній з менструацією, заявляють медики. Крім того, це хороший привід поласувати кунжутною халвою.
Шпинат
Доведено, що шпинат здатний знижувати артеріальний тиск, знімати симптоми похмілля і полегшувати головні болі. Якщо ви не любите шпинат в свіжому вигляді, зробіть омлет зі шпинатом.

Плюс до теми

:
Продукти, що рятують від головного болю Продукти, що рятують від головного болю Reviewed by Vasyl Markovych on 5/23/2016 04:23:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.