Російські війська готуються пробити сухопутний коридор у Крим - РНБО

Російські війська готуються до відновлення активних наступальних дій
Російські війська готуються до відновлення активних наступальних дій та виходу на адміністративні кордони Донецької, Луганської областей й прокладення сухопутного шляху до анексованого Криму.

Про це під час засідання Міжпарламентської асамблеї Верховної Ради, Сейму Литовської Республіки та Сейму і Сенату Республіки Польща заявив перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль.

"Російські війська готуються до відновлення активних наступальних дій з метою виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, а також пробиття сухопутного коридору до Криму", - сказав він.

Коваль також наголосив, що міжнародні санкції проти Росії "залишаються дієвим механізмом", але недостатнім для примушення Москви відмовитися від агресивних планів щодо України.

У той же час Коваль зазначив, що "Україна витримала найперший російський удар. Стратегічний розвиток ситуації на Сході нашої держави показує, що задуми російської сторони щодо створення маріонеткового квазі-держави, так званої Новоросії, зруйновані українцями".

Він підкреслив, що завдання по поверненню України на Донбас і деокупації Криму вирішується перш за все політико-дипломатичним і міжнародно-правовим шляхом, розуміючи, що "головна для нас цінність - це збереження людського життя, життя наших героїчних воїнів і мирних жителів".

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину