Контрабандистку відкликали із посольства України в Словаччині

Міністерство закордонних справ прийняло рішення відкликати в Україну із закордонного відрядження першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин
МЗС України підтвердило відкликання першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, чоловік якої був затриманий на кордоні з контрабандним вантажем сигарет.

"Інформація відповідає дійсності. Дипломат відкликана", - цитує речника МЗС Мар'яну Бецу Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Міністерство закордонних справ прийняло рішення відкликати в Україну із закордонного відрядження першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин, яка стала фігурантом скандалу з контрабандою сигарет.


У Закарпатській області чоловік на автомобілі з дипломатичними номерами намагався перевезти через кордон велику партію сигарет під виглядом дипломатичного вантажу. При детальному огляді авто в салоні і конструктивних порожнинах правої та лівої стінок кузова знайшли 56 тис. 890 пачок сигарет вітчизняного виробництва з акцизними марками України.

Пізніше Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що контрабандні сигарети в якості дипломатичного вантажу намагався вивезти з країни чоловік першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину