Глава УГКЦ проти пільг на газ для Церкви

Скидка на газ для Церкви
Усі споживачі: чи то населення, чи комунальні підприємства, чи релігійні організації - мають платити справедливу ціну за газ. Ця ціна повинна бути об’єктивною, а її встановлення – прозорим і зрозумілим для всіх споживачів.

Так відреагував Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, на суспільну дискусію, яка виникла внаслідок останніх рішень Кабінету Міністрів України про зміни тарифів за спожитий газ (Постанова № 315 від 27 квітня 2016 року).
Глава УГКЦ зазначив, що Українська Греко-Католицька Церква завжди є і буде зі своїм народом. Це було чітко продемонстровано і під час Революції гідності, і тепер, під час війни за цілісність і незалежність нашої країни.

Коли Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій, зокрема й наша Церква, упродовж останніх років офіційно зверталася до урядових структур щодо тарифів за спожитий газ для релігійних організацій, то просила про встановлення ціни не як для комерційних структур чи підприємств (як зазвичай було), а як для населення.
«Якщо сьогоднішня ціна для населення є справедливою і обґрунтованою, то ми перші будемо звертатися до Уряду з проханням таку ж ціну встановити і для релігійних організацій. Церква має нести тягарі, які несе її народ», – резюмуючи, сказав Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ.
Інформаційний департамент УГКЦ

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину