Предмети-вампіри та обереги у нашому домі

Обереги для дому
У минулі століття людина завжди знала, які з речей у її домі «добрі», а які «злі».
Сьогодні біоенергетика намагаються відновити ці втрачені знання. Ось деякі практичні поради, які допоможуть зробити ваше життя безпечнішим, кращим і більш радісним.

Предмети, які накликають біду

1. Статуетки голубів, ворон, сорок, болотних птахів, орлів, лелек приносять нещастя.

2. Статуетка слона з хоботом вгору (сурмить) - приносить в будинок удачу і допомагає перемогти недоброзичливців, а слон хоботом вниз (сплячий) - несе в будинок смуток, тугу, депресію, часті важкі думки, стреси.

3. Скульптура собаки або лева, що сидять на задніх лапах і з відкритою пащею, принесе нещастя, бо притягує до себе нечисту силу, одночасно позбавляючи людину інтуїції.


4. Подарунки, що не припали до душі, принесуть нещастя, якщо від них не позбутися, бо подаровані з недобрими почуттями.

5. Картини, естампи із зображенням чогось дискомфортного для погляду порушують душевний спокій, заважають духовному вдосконаленню, послаблюють пам'ять.

6. Будь-яке зображення риб робить вас уразливими для наведення псування і пристріту, а також притягує до дому злодіїв.

7. Морські мушлі, які багато хто любить привозити в якості сувенірів з півдня, на жаль, теж приносять нещастя, призводять до погіршення роботи судин і серця.

8. Роги тварин можуть стати причиною втрати близької людини або розлуки з нею, провокують хвороби і душевні травми.

9. Гіпсові фігурки і статуетки погані тим, що заважають зосередитися на найголовнішому, відволікають від нагальних справ, послаблюють волю, відводять людину в світ ілюзій.

10. Посуд зі сколами і тріщинами втрачає енергетичну цілісність і, відповідно, порушує енергетику їжі, або знижуючи її енергетичну цінність, або роблячи її зовсім негативною. Їсти або пити з такого посуду - тільки шкодити собі.

11. Ножі, залишені на столі на ніч, акумулюють негативну енергію і притягують всяку нечисть, яка, отримуючи енергетичне підживлення від цього ножа, надовго залишається в будинку, порушуючи сон, спокій і затишок домочадців. Крім того, цей ніж стає небезпечним, позачк ним легше нанести собі раптові і несподівані порізи. Такими ж властивостями володіють ножі з обламаними або вищербленими лезами. Їх не треба намагатися привести в порядок, а слід потайки закопати в землю.

12. Старі зношені тапочки або інше старе взуття потрібно викидати, а не складати в шафки. Вони притягують до їх власника пристріт і наклепи.

13. Маленькі сільнички, з яких часто висипається сіль - теж річ в будинку небажана. Вони мають властивість провокувати сварки, інтриги, чвари і навіть скандали з бійкою, притягують злі плітки.

14. Китайські ліхтарики - аж ніяк не кращий елемент декору приміщень, так як вони викликають раптові необгрунтовані страхи і тугу.

15. Віник в будинку завжди символізує гроші, але тут є свої нюанси. Користуватися старим, стертим віником - значить, накликати розорення або тривале безгрошів'я. Тримати старий віник в будинку - значить, накликати на себе збитки через хворобу.
Підмітати підлогу ввечері за прикметою означає вимітати гроші з дому - достатку не буде. Тому споконвіку підлоги підмітали в першій половині дня.

16. Живі рослини, стебла яких в'ються по стінах (крім винограду), мають властивість притягувати до господарів будинку різноманітні хвороби.

Що приносить добро у дім


1. Предмети побуту з народної розписом сприятливо впливають на нервову систему, піднімають настрій. Це пояснюється тим, що кожен малюнок на них - це магічний символ або знак, що прийшов з глибини століть, служить оберегом здоров'я, талісманом мудрості, інтуїції і добробуту.

2. Росіянам помічна матрьошка з парною кількістю фігурок. Вона є оберегом на гроші, достаток, допомагає уникнути банкрутства.

3. Вишиті квітами теплих тонів диванні подушки є оберегом подружньої любові, холодних тонів - розвивають дар передчуття невдачі, вишивка із зображенням квітів - оберігає від розлуки з коханою людиною.
Вишитий орнамент - оберігає від раптової небезпеки, вишивка із зображенням людей, пейзажів, будівель - допомагає зберегти успіх в різних ділових починаннях.

4. Вироблена хутряна шкура сприяє вдалій торгівлі, збільшенню капіталу, а також оберігає нажите раніше.

5. Фікус створює навколо себе позитивну ауру, допомагає зосередитися, заспокоїтися після стресу, погасити нервозність, нормалізує енергетику в будинку. Для відновлення фізичного і душевного здоров'я посидьте ввечері півгодини близько фікуса, тримаючи його листя між долонями і закривши очі, подумки розкажіть йому про свої невдачі, і він допоможе позбутися від негативних думок і емоцій.

6. Фігурка ведмедя, поставлена ​​на чільне місце, захищає будинок від нечисті і злих чар, є оберегом сімейного вогнища, а також зберігає грошовий достаток у домі. Вона повинна перебувати поперемінно то в кімнаті, то на кухні.

7. Колосся пшениці, жита, вівса, поставлені у вазу (вони можуть бути навіть штучними), завжди сприяють тільки благополуччю, багатству, здоров'ю, затишку і спокою в будинку. Вони прекрасно нейтралізують струми негативної енергії.

8. Сильним оберегом від пристріту і псування є ікона з назвою Семистрільна. Розташована навпроти вхідних дверей, вона не тільки захистить вас від пристріту і гостей з недобрими намірами, але і не дозволить їм навіть наблизитися до ваших дверей. З її появою в будинку стає менше скандалів і конфліктів, лихослів'я і злоби, які можуть виникнути через дрібниці

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину