Перший телеканал документалістики з'явиться в Україні

В Україні з'явиться перший спеціалізований канал, присвячений документалістиці
В Україні з'явиться перший спеціалізований канал, присвячений документалістиці, повідомляє прес-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Відзначається, що Нацрада під час засідання 28 квітня видала телеканалe ліцензію на супутникове мовлення терміном на 10 років, задовольнивши цим рішенням заяву ТОВ ТРК Корисне ТВ, г. Киев (логотип EPOQUE (з французької - "епоха").

"Телеканал EPOQUE мовитиме в науково-просвітницькому форматі. Основне наповнення телеканалу - це програми пізнавального та історичного характеру, розповіді про відомих особистостей, особливості культурного розвитку, характерних для певних епох", - йдеться в повідомленні.


Як зазначив директор телеканалу Андрій Ведмідь, EPOQUE охоплюватиме передачі від стародавнього Єгипту до сучасності. Більшу частину контенту він купує у Медіа Групи Україна і українських продашн-студій, а власне виробництво планує запустити через рік.

За словами члена Нацради-Сергія Костинського, недавно з Переліку дозволених для ретрансляції каналів було вилучено російський документальний телеканал, тому ця ніша поки вільна. У той же час перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим'юк звернула увагу Медведя на необхідність створення програм і передач українською мовою.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину