Посол США розкритикував українську подругу Путіна

Юлія Тимошенко
Посол США в Україні Джеффрі Пайетт радить не проводити найближчим часом позачергові вибори до Верховної Ради і критикує висунуті лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко вимоги, які, на його думку, можуть зашкодити співпраці України з МВФ.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання учасників 2-ї щорічної конференції демократичного врядування, організованої Міжнародним республіканським інститутом, в п'ятницю в Києві.

"США, як ваш друг, може сказати вам, що протягом наступного року або двох Україна виграла б, якби у неї був період без нових виборів, під час якого можна було б просувати вперед реформи", - сказав Пайетт.

При цьому він підкреслив, що рішення про можливі вибори повинні приймати самі громадяни України і відповідні державні органи.


Американський посол також розкритикував пропозиції, які висунула лідер "Батьківщини" Тимошенко для формування коаліції.

"Я дуже критично ставлюся до тих коментарів і пропозицій, які пані Тимошенко висловила за цей тиждень. Вона описала їх як вимоги до нової коаліції, і вони будуть впливати на те, що може бути скасовано угоду з МВФ", - зазначив він.

На думку посла, така ситуація стала б для України трагедією.

"Ваш уряд виконав багато роботи в сфері реформ, це великий прогрес. Ви зараз на тому етапі, коли ви бачите ознаки відновлення економічного зростання, це не моя думка, це інформація Світового банку і фінансової статистики", - зазначив Пайетт.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину