У Криму окупанти почали переслідувати журналіста

Микола Семена
В окупованому Росією Криму порушено кримінальну справу щодо журналіста видання "Крим. Реалії" (регіональний підрозділ української служби Радіо Свобода) за, буцім, заклики до "порушення територіальної цілісності РФ". Про це повідомила "прокурор" Криму Наталія Поклонська.

"Відносно журналіста видання порушено кримінальну справу за ознаками частини 2 статті 280.1 КК РФ. Даним журналістом була підготовлена ​​й опублікована стаття, в якій наводяться висловлювання, спрямовані на порушення територіальної цілісності РФ, що не дозволено ні журналістам, ні будь-кому іншому", - цитує лжепрокуроршу Поклонску ТАСС.

При цьому Поклонська не назвала ім'я журналіста. Повідомляється тільки, що його публікація була присвячена блокаді Криму українськими активістами. За словами Поклонский, подібні журналістські матеріали на півострові розцінюють як виправдання тероризму. "Фактично вони виправдовують дії екстремістів і терористів. Ми не дозволимо чинити злочини відносно громадян Російської Федерації і Росії в цілому. Статус журналіста зобов'язує дотримуватися вимог законодавства", - вважає вона.


У той же час керівник корпункту НТВ в Криму Олег Крючков в Facebook повідомив, що справу відкрито на журналіста Миколу Семену. З ранку у нього проводять обшуки російські силовики.

Микола Семена - кримський журналіст, який раніше працював на всеукраїнські видання "День" і "Дзеркало тижня", також є колишнім кореспондентом московського видання "Известия". Зараз перебуває на пенсії.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину