Безвізовий режим - нова тема інформаційної війни проти України

Та нащо українцям той безвізовий режим? Грошей на поїздки до Європи все одно немає - нова тема інформаційної війни, що ведеться проти України.
Це відверта маніпуляція. Безвізовий режим насправді дуже важливий для України.
Про це пише на Фейсбуці народний депутат Ганна Гопко
По-перше, такий режим стане визнанням стабільності і певного рівня безпеки в країні. І, до речі, українці не кинуться масово еміргувати, Європі в цьому сенсі нічого не загрожує.
По-друге, це якісно покращить ділові зв'язки українського бізнесу (в т.ч. й малого) з західними партнерами і зробить привабливішим інвестиційний клімат у країні. Надаючи безвізовий режим, ЄС вимагав прийняття законодаіства, яке робить прозорішими бізнес, реєстри власності, податкову систему. Результати не з'являться завтра, але процес пішов.

Далі, це означає, що в Україні діє електронний документообіг та інші складові інформатизованого суспільства. Це означає, що Україна співставна з сусідніми центральноєвропейськими державами. Це знижує відсотки на кредити, це зменшує банківську ставку, включає наших виробників у ланцюжки доданої вартості. Отже і експорт сприйматиметься легше, ринки доступніші.Все це не завтра. Але без цього МАРКЕРА - не буде ніколи.
Зрештою і аргумент стосовно грошей на подорожі - облудний. Адже на кожній візі людина економитиме понад тисячу гривень, не кажучи вже про можливість вільно планувати особисті чи ділові поїздки. А подорожі до сусідніх Польщі, Румунії чи Угорщини співмірні в ціні з поїздками по Україні. Крім усього іншого, відсутність візових бар'єрів пожвавить авіаційне, залізничне та автомобільне сполучення України з рештою Європи.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину