ЗСУ взяли під контроль Ясинуватську розв'язку

Розв'язка повністю перейшла під контроль ЗСУ
Українська армія закріпилася біля Ясинуватської розв'язки під Авдіївкою, через яку йшло сполучення між окупованими Донецьком та Горлівкою.

Про це повідомляють волонтери групи "Повернись живим", посилаючись на бійців з Авдіївки.

"Ми не планували, але вийшло так, що відповідаючи на їхній вогонь, взяли під вогневий контроль Ясинуватську розв'язку", - розповіли військові волонтерам.


Ще один волонтер, координатор проекту "Стоп Терор" Семен Кабакаєв заявляє, що розв'язка повністю перейшла під контроль ЗСУ. "На цьому етапі проїзд цивільних заборонений, у кадрових військових РФ та місцевих бойовиків паніка, вони не очікували на такий підсумок подій", - пише Кабакаєв у Facebook.

Волонтери руху "Повернись живим" підтверджують, що у цьому місці перекритий рух транспорту і їздити туди не можна, але повідомляють, що Ясинуватська розв'язка ще не під українським контролем. "Відстань між нашими військами і "ДНРівцями" скоротилась до 500 метрів", - повідомили волонтери.
Українська армія закріпилася біля Ясинуватської розв'язки під Авдіївкою, через яку йшло сполучення між окупованими Донецьком та Горлівкою. "Загалом, ситуація на Авдіївському напрямку значно погіршилась. Без перестанку вже кілька діб українські військові відбивають ворожі атаки. У 16 батальйоні 58 бригади кілька бійців отримали поранення. Загалом – легкі. Одного у тяжкому стані доправили до лікарні. Російські війська, посилюючи свою кількість, за допомогою мінометів і танків, здійснюють спроби відтіснити військових ЗСУ, але наші хлопці утримують позиції", - йдеться у повідомленні.

Військові ЗСУ закріпилися біля Ясинуватської транспортної розв’язки. Про це повідомляють самі бійці з Авдіївки.«Ми не ...
Опубліковано Повернись живим 8 березень 2016 р.
У штабі АТО про Ясинуватську розв'язку нічого не повідомляють. Зазначається, 8 березня після одного з обстрілів з боку Ясинуватої українські позиції атакувала ДРГ бойовиків, але напад було відбито. Також у штабі АТО повідомляють, що 5-8 березня загинуло щонайменше 9 бойовиків зі складу ДРГ, які діяли в напрямку Авдіївки. Крім того, поранення отримали 13 диверсантів.


В районі Авдіївки ЗСУ відбили атаку ДРГ сепаратистів8 березня, впродовж дня, поблизу н.п. Авдіївка, окупаційні війська ...
Опубліковано Прес-центр штабу АТО 8 березень 2016 р.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину