Чи ухвалить влада український "список Савченко"?

Усі особини та організації, причетні до злочину під назвою "суд над Надією Савченко", повинні бути названі і покарані українськими санкціями
Європарламент пропонує запровадити так званий список Савченко, до якого, окрім прокурорів, суддів та іншої наволочі, що бере участь у судилищі над нашою Надією, має бути включений і Путін.
Чи ухвалять такий список у Європі, я не знаю. Принаймні Путін має шанс туди не потрапити. Однак мені не зрозуміло, чому такого списку досі не укладено в Україні? Чому не названо поіменно усіх, хто катує Надію Савченко у суді та в'язниці, дає проти неї лжесвідчення, проводить лжеекспертизи, подає схвальні матеріали у російські та світові ЗМІ?
Напразі відомо про реакцію СБУ. Вона  склала список суддів та прокурорів, які доклалися до розправи над Савченко, і щодо яких буцім порущшено кримінальні справи.. Але це лише  "шортлист". Учасників цього злочину значно більше. І найголовніші із них не працюють в прокуратурі чи суді.
 відтак усі особини та організації, причетні до злочину під назвою "суд над Надією Савченко", повинні бути названі і покарані українськими санкціями через порушення проти них кримінальних справ, заборону на в'їзд в Україну, арешт і конфіскацію коштів та майна на її території.
Чому нашій владі так важко вчасно і адекватно реагувати на злочин проти громадянки України?
 Надія показала факт російському правосуддю.
А що йому показує влада у Києві?
Василь ТЕРЕЩУК

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину