Канада запровадила нові санкції проти Россії

Канада запровадила додаткові санкції щодо десяти російських компаній і двох громадян Росії.
Канада запровадила додаткові санкції щодо десяти російських компаній і двох громадян Росії. Про це в п'ятницю, 18 березня, повідомив сайт уряду Канади.

Під канадські санкції потрапили «Інсербанк», «МОСОБЛБАНК», «Волгограднефтемаш», Іжевський механічний завод, «Іжмаш», «Технопромекспорт», «Техмаш», компанія «Роселектронікс», що входить в «Ростех» холдинг « Швабе»і «Технопромекспорт».

У список санкцій також були додані заступник генерального директора концерну «Калашников» Едуард Іоффе і директор концерну з продажу на експорт Олександр Омельченко.

Додаткові санкції були введені для того, щоб «посилити тиск на Росію для досягнення Мінських домовленостей і для того, щоб продемонструвати наше (Канади - Дощ) невизнання нелегальної анексії Криму Росією».


«Санкції не будуть зняті доти, поки Росія повністю не виконає Мінські домовленості», - прокоментував нові санкції міністр закордонних справ Канади Стефан Діон.

29 липня 2015 року США розширили список санкцій щодо Росії. Під обмеження в тому числі потрапили Іжевський механічний завод і концерн «Іжмаш».

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа