Як худне співачка Адель

27-річна артистка, яка скинула близько 14 кілограм завдяки спеціальній фітнес-програмі, рідко поширюється на тему зайвої ваги
Особистий фітнес-тренер британської співачки Адель, австралієць Піт Герасимов розповів, як їй вдалося схуднути.

27-річна артистка, яка скинула близько 14 кілограм завдяки спеціальній фітнес-програмі, рідко поширюється на тему зайвої ваги, пише Daily Telegraph. Однак в одному з інтерв'ю співачка зізналася, що не планує доводити себе до знемоги задля красивої фігури:

«Я не збираюся позбуватися від зайвої ваги тільки тому, що хтось сказав мені, що я товста. Я роблю музику, я музикант, а не дівчина, яка хоче потрапити на обкладинку Playboy», - заявила Адель.Однак, незважаючи на категоричні висловлювання про свою зайву вагу, Адель не приховує, що прагне виглядати краще, а також дбати про своє здоров'я. Так, за допомогою досвідченого австралійського фітнес-тренера, їй вдалося досягти бажаних результатів. Зокрема, за визнанням Герасимова, секрет нової фігури співачки - в силових тренуваннях, інтервальному тренуванні дуже високої інтенсивності по системі Табата, а також тренуванні Modified Strongman Workout, суть якого полягає у використанні силових показників на час і дистанцію.

Крім того, фітнес-експерт повідомив, що в програму схуднення також входить біг на височину і тренування в воді.

Фото опубликовано @adele
Сама Адель про роботу в спортзалі відгукується вкрай негативно і зізнається, що ніколи не була прихильницею фітнесу:
«Перед стартом свого світового турне я вирішила трохи розвинути витривалість, і в результаті схудла. Зараз я можу носити одяг стандартних розмірів, що дуже мені подобається, так як раніше знайти одяг за розміром було великою проблемою. Я вирішила скинути трохи зайвої ваги заради самої себе, але це не означає, що я прагну стати худенькою нульового розміру. У тренажерному залі я, в основному, тільки скаржуся і стогону. Мені дійсно страшенно не подобається займатися спортом і фітнесом », - зізнається вона.

Плюс до теми

:
Як худне співачка Адель Як худне співачка Адель Reviewed by Vasyl Markovych on 2/15/2016 05:45:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.