Наталка Карпа виходить заміж за героя війни

Відома українська співачка Наталка Карпа заручилася, її обранцем став герой війни на сході
Відома українська співачка Наталка Карпа заручилася, її обранцем став герой війни на сході, він же — один із найскандальніших кандидатів у мери Павлограда Євген Тєрєхов.
Про це повідомила телекомпанія ZIK.
Євген Тєрєхов, він же — «Титановий Джексон», боєць 93-ої бригади, якого уже встигли наректи ще й найскандальнішим кандидатом на посаду міського голови, освідчився українській співачці Наталці Карпі. І зробив це перед півторатисячним залом у Львові, на концерті гурту «Антитіла». План пропозиції одружитися готував ретельно, як годиться справжньому воякові. Друзі покликали Наталку на сцену, аби «за легендою» вручити лист подяки за допомогу у волонтерській діяльності. Коли співачка відкрила його, там був написаний текст: «Ти вийдеш за мене заміж?».

Євген каже, що сумнівів — чи йти на сцену не було, адже якщо він зміг взяти до рук зброю і поїхати на передову, то освідчитися точно зможе. Хоча, зізнається, хвилювався.
«Я 30 разів вдихнув і видихнув, потім вийшов на сцену та й став на коліно. Коли Наталка підійшла і сказала «згодна», то просто у мене просто сльози були на очах», — розповідає Євген Тєрєхов.
А розпочалося все з концерту на підтримку Євгена, у якому взяла участь і Наталка. Згодом чоловік запросив співачку на благодійний концерт у дніпропетровському військовому шпиталі. А на Новий рік скористався пропозицією Наталки і приїхав до Львова.
«Новий рік підтвердив, що новорічні дива трапляються. Різдво дало мені зрозуміти, що ті дива набувають магічних якостей, а день Валентина підтвердив, що дива мають реальні результати», — наголошує наречена Наталка Карпа.
Дату весілля пара ще не обрала.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину