Посівний календар садівника-городника на 2016 рік

Посівний місячний календар на 2016 рік допоможе вам правильно зорієнтуватися в роботах на городі і в саду. Ви побачите закономірність і навчитеся правильно розподіляти час на посадку, догляд і обробку рослин.
Кожна фаза Місяця має свій вплив на рослини, тому користуючись місячними таблицями ви зможете вибрати кращі дні для:
підготовки насіння 
до посіву, 
обробки грунту, 
посадки і пересадки городніх і садових культур, 
щеплення рослин, 
заготівлі та внесенню добрив, 
обрізки декоративних і плодових культур, 
боротьби із шкідниками.

Місячний посівний календар на 2016 рік

Рекомендації до посівного календаря

Якщо ви забули місячний посівний календар, але пам’ятайте яка зараз фаза місяця, то за допомогою наших рекомендацій, ви зможете визначити які саме роботи краще проводити в городі і саду в цю фазу Місяця.

Роботи дачника в час Молодого місяця

Під час молодого місяця не варто займатися посівом насіння, тому що в цей час енергія проростання у насіння буде знижена. Краще віддати перевагу роботам по догляду, обрізці й перещепленні саду.

Роботи при зростаючому Місяці

У цю фазу Місяця сприятливий час для посадки рослин, їстівні частини яких знаходяться над землею (особливо зеленню культури). На зростаючому Місяці вдало вдаються щеплення і формування крони плодових рослин.

Робота на дачі в Повний місяць

Повний місяць — небезпечний час для посадок і пересадок рослин. Найкраще зайнятися на дачі в цю пору боротьбою з шкідниками, хворобами рослин. Провести захист саду.

Роботи дачника коли Місяць зменшується

Під час спадаючого Місяця можна порадити городникам зайнятися посадкою таких рослин, у яких їстівні частини знаходяться під землею, тому в цей період всі соки рослин йдуть вниз, до коріння. Корисні для рослин в цей момент будуть кореневі підживлення, поливи, пересадки і посадки нових рослин.

Незважаючи на точні календарні дати, користуючись Місячним календарем садівника городника, звертайте увагу на природні умови в вашому регіоні. Будьте уважні до прогнозів погоди, вміло користуйтеся підказками природи і місячним календарем тоді врожаї вас будуть радувати та приносити прибуток та радість від результатів своєї праці.

Плюс до теми

:
Посівний календар садівника-городника на 2016 рік Посівний календар садівника-городника на 2016 рік Reviewed by Vasyl Markovych on 1/25/2016 11:51:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.