Догляд за шкірою під час морозів -поради

Взимку наша шкіра, зокрема губи і обличчя, особливо потерпає від морозу та вітру. Саме тому вони потребують догляду.
Для шкіри не так страшні вітер і мороз самі по собі, як ефект «змінної ванни», коли з вітру і морозу ми потрапляємо в сухе тепле повітря закритого приміщення. Така різка зміна дуже сильно сушить і губи, і шкіру. Тому в зимовий час непогано ставити біля батареї відкриту ємність з водою або використовувати зволожувач повітря.
До того ж, при будь-якій погоді на стані нашої шкіри позначається наш настрій, і пригнічений стан перетворюється в напругу шкіри обличчя. Таму скажемо «Ні!» осінньо-зимовим депресій!
Методи для догляду за шкірою в холодний період відрізняється від тих засобів, якими ми користуємося влітку. Здорова шкіра відносно легко пристосується до нових умов навколишнього середовища. А ось для так званої проблемної шкіри зміна погоди може стати причиною свербіння, лущення, подразнень та інших неприємних речей.

У цьому випадку їй потрібно допомогти впоратися з некомфортними умовами і перепадами температури.
Використовуйте зволожуючі засоби у вигляді бальзамів, кремів, олій, які найкраще працюють, якщо наносити їх увечері на очищене від косметики і бруду обличчя. Але ні в якому разі не наносьте такі засоби перед виходом на вулицю, особливо якщо за вікном - мороз, бо вони замерзнуть на шкірі.
Перед виходом на вулицю в холоди краще захистити відкриті частини тіла живильним кремом. Однак тут потрібно бути акуратними власницям жирної шкіри, щоб засіб не залишилося блискучою пінкою на обличчі.
Для вмивання використовуйте теплу воду або тонік для очищення, про холодну воду краще забути до більш теплої погоди.
Якщо на шкірі з'являються подразнення і запалення, спробуйте додати у воду для вмивання екстракти календули або зеленого чаю. Вони володіють прекрасними протизапальними і заспокійливими властивостями. Також допоможуть очищуючі засоби на основі таких екстрактів.

Плюс до теми

:
Догляд за шкірою під час морозів -поради Догляд за шкірою під час морозів -поради Reviewed by Vasyl Markovych on 1/20/2016 02:58:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.