Мажор, що вбив жінку у Києві - фото із соцмереж

Той, хто вбив одну людину й травмував трьох, є Станіслав Андрійович Толстошеєв
Фотографії мажора, який скоїв наїзд на жінку у Києві і тепер переховується у лікарні, з'явилися у Фейсбуці. Їх розмістив журналіст Володимир Гнап.
"Подивіться. Ось він: Станіслав "порок сердца" Толстошеєв". Той самий мажор, що жінку Мерседесом задавив. Дякую Volodymyr Brrŕŕ, який зміг витягти фотографії цього хворого створіння, коли його екаунти в соц.мережах вже активно терлися. На фотографіях не тільки типовий мажорський спосіб життя, а й цілком змістовні відповіді Станіслава в молодіжній мережі ask.fm.
- "Твой идеальный подарок?" - "Щедрый дозняк + бутылка пива, чтобы сбить сушняк".
- "Каким напитком ты предпочитаешь утолять жажду?" - "Кодеин и спрайт"
- "С какой мыслью начался твой сегодняшний день?" - "Начал считать сколько масть не курил"...
Ну і наостанок, хтось його просить скинути фото з райвідділку. І ця щира дитина викладає частину документу з Святошинського райуправління міліції, яке рік тому його попереднім ДТП займалося. І спустило на гальмах.
Адресу Толстошеєва на фото спеціально не замилюю. По-перше, він її сам опублікував. А по-друге, можливо вона поліції знадобиться. Щоб знати, де його шукати. Бо, раптом, він з лікарні утече? В це ж неможливо повірити, правда? Така хвора дитина...", - іронізує журналіст.
Нагадаємо, 9 січня у Дніпровському районі столиці, поблизу станції метро "Лівобережна", водій іномарки виїхав на тротуар і збив на смерть літню жінку, ще одна особа отримала травми.


Подивіться. Ось він: Станіслав "порок сердца" Толстошеєв". Той самий мажор, що жінку Мерседесом задавив. Дякую...
Опубліковано Дмитром Гнапом 13 січня 2016 р.

Плюс до теми

:
Мажор, що вбив жінку у Києві - фото із соцмереж Мажор, що вбив жінку у Києві - фото із соцмереж Reviewed by Vasyl Markovych on 1/13/2016 03:14:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.