Як зустрічати Новий 2016 рік - поради астрологів

Як зустрічати новий 2016 рік
Астрологи назвали головні правила святкування Нового 2016 року для залучення успіху і благополуччя.

Зокрема, традиційно рекомендується зробити кілька основних речей, які, на думку астрологів, сприятимуть процвітанню, успіху у всіх починаннях і міцному здоров'ю.

1. Вибирайте одяг та святкові елементи декору для дому червоних відтінків. Червоний колір символізує благополуччя та успіх.

2. Сплатіть борги, вибачте кривдників і ворогів і вирішите всі конфліктні ситуації. Таким чином вдасться залишити всі біди в минулому році.

3. Проведіть ретельне прибирання будинку. За твердженням експертів, таким чином вдасться очистити будинок від нещастя і впустити в нього удачу.

4. За китайською традицією, в новорічну ніч на столі повинна бути ціла запечена риба, частину якої необхідно залишити для обіду наступного дня. Завдяки цій хитрості можна залучити фінансове благополуччя в будинок на цілий рік.

5. Також рекомендується вручити в подарунок своїм дітям, батькам, родичам та іншим близьким людям червоні конверти з грошима. Вручаючи подарунки, потрібно побажати рідним і близьким не старіти, таким чином, бажаючи міцного здоров'я.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину