Tesla назвала ціну кросвера Model X

Model X
Компанія Tesla почала прийом попередніх замовлень на нові кросовери Model X, продаж яких почнеться в 2016 році.
Як і у випадку з седаном Model S, кросовер Model X буде пропонуватися в трьох різних версіях. При цьому вартість базової версії 70D буде починатися від 80 000 доларів, без урахування різних податкових зборів. Запасу ходу батарей версії 70D буде вистачати на 355 кілометрів. Максимальна швидкість цієї версії кросовера буде обмежена 225 кілометрами на годину.

Версія Model X з індексом 90D запропонує запас ходу 413 кілометрів (від одного заряду батареї) і максимальну швидкість в 250 кілометрів на годину. Запас ходу версії P90D (найперша версія Model X, яка надійде в продаж на початку 2016 року) становитиме 403 кілометра, однак від нуля до сотні автомобіль буде розганятися за 3,8 секунди (при оновленні прошивки до версії Ludicrous ці цифри складатимуть вже 3,2 секунди).


Tesla поділилася деякою інформацією про вартість додаткових опцій, які будуть пропонуватися при купівлі автомобіля.

Всі базові конфігурації версій Model X будуть оснащені п'ятьма сидіннями. Додавання додаткового, шостого сидіння обійдеться покупцеві в 3000 доларів. А установка семи сидінь - в 4000 доларів. Функція «Автопілот», як у випадку з Model S, буде пропонуватися за додаткові 2500 доларів. Установка пневматичної підвіски (вхідна в базовий комплект у версій P90D і 90D) на версію 70D додасть до чека додаткові 2500 доларів. Крім цього, за 2500 доларів буде пропонуватися установка якісної преміумної аудіосистеми, багатофункціонального кондиціонера (додаткова 1000 доларів), а також пакет буксирування, за який будуть просити 750 доларів.

Плюс до теми

:

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Ідеї для оформлення внутрішнього двору

НБУ зняв обмеження на видачу валюти

Влад Росс: сонячне затемнення позначиться на долях Путіна і Трампа

Син нардепа Шуфрича скоїв наїзд на людину