Google показала усе, що знає про своїх користувачів

Google полегшує процес управління особистою інформацією профілів з різних сервісів
Google полегшує процес управління особистою інформацією профілів з різних сервісів компанії.
Компанія запустила сторінку "Про себе" (About me), на якій відображаються персональні відомості, зібрані з Google+, YouTube, Google Диска і т.д. Якщо змінити інформацію на About me, то зміни стануть видні на цих сервісах.
На сторінці можна додати або відредагувати відомості про кар'єру і освіту, номер телефону та адресу електронної пошти, а також змінити фото профілю і написати кілька слів про себе. Тут же можна перевірити налаштування конфіденційності для YouTube, Google Фото та інших сервісів.

Інформація, додана в розділ "Про себе", буде доступна іншим користувачам сервісів і додатків компанії, але при бажанні її можна приховати від усіх, крім себе. Виняток становлять ім'я і фото. Їх не вийде ні приховати, ні видалити, як у випадку з іншими даними.
Дату народження теж прибрати не можна, хоча її можна приховати. При спробі відредагувати її, користувач буде перенаправлений на відповідну сторінку розділу "Мій акаунт".

Плюс до теми

:
Google показала усе, що знає про своїх користувачів Google показала усе, що знає про своїх користувачів Reviewed by Vasyl Markovych on 11/17/2015 06:01:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.