Завод для клонування тварин будують в Китаї

Клонований собака з Китаю
Китай побудує найбільший у світі центр клонування тварин, який займається точним відтворенням службових та домашніх собак, бігових коней і корів. Комерційне підприємство з'явиться в місті Тяньцзінь на північному сході Китаю, говориться в повідомленні інформаційного агентства Синьхуа.
Фабрика з клонування тварин буде побудована в Тяньцзіньської зоні економічного і технічного розвитку (Tianjin Economic and Technological Development Area, TEDA). Будівництво основної будівлі вже почалося. Введення будівлі в експлуатацію заплановано на першу половину 2016 року.
Крім китайських науково-дослідних інститутів в проекті бере участь організація Sooam Biotech Research Foundation з Південної Кореї, яка в минулому робила спроби клонувати мамонта.

У проект із створення центру клонування тварин в Китаї вже інвестовано близько 200 млн юанів. Крім головної будівлі буде споруджено генний банк і музей. За словами ініціаторів проекту, групи компаній Boyalife, потужності заводу дозволять виробляти 100000 ембріонів корів щорічно. Надалі цей показник планується збільшити до 1 мільйона. Це дозволить покрити потреби ринку Китаю в яловичині.
Китайські вчені клонують овець, корів і свиней з 2000 року. Якщо раніше це робилося в наукових цілях, то тепер клонування розглядається для вирішення практичних завдань. Так в 2014 році в Китаї клонували трьох чистокровних цуценят тибетського мастифа - улюбленою породи багатьох китайців.
Повідомляється, що все більше компаній починають цікавитися клонуванням тварин у комерційних цілях.

Плюс до теми

:
Завод для клонування тварин будують в Китаї Завод для клонування тварин будують в Китаї Reviewed by Vasyl Markovych on 11/26/2015 10:55:00 дп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.