Основні симптоми апендициту у дорослих

Основні симптоми апендициту
Потрібно чітко знати, за якими симптомами можна визначити апендицит, щоб своєчасно звернутися за медичною допомогою.
Апендицит - це запалення апендикса, яке супроводжується приступом болю в животі. Крім цього при апендициті є кылька інших симптомів, про які потрібно знати.
Це можуть бути втрата апетиту, нудота, блювота. Іноді напади апендициту супроводжуються запорами, болем у спині або субфебрильною температурою.
Але все ж біль у животі є найбыльш яскраво вираженим ознакою апендициту. Іноді біль настільки сильний, що хворий навіть не може точно вказати на місце його найбільшої концентрації.
Але в більшості випадків біль все ж концентрується в одному місці - в нижній правій частині живота - там, де і знаходиться апендикс. Слідом за болем настає відсутність апетиту, підступають нудоту. В окремих випадках у людей виникає сильна неконтрольована блювота.
Це говорить про те, що кишківник може бути закупорений і в цьому випадку необхідно оперативно звернутися за невідкладною медичною допомогою.
Ще один симптом при апендициті - це запор, який пояснюється все тією ж закупоркою кишківника.

Ще при апендициті може спостерігатися відчуття вздуття або болю, як при газоутворенні в кишечнику. Навіть на вигляд живіт здається роздутим. З'являється субфебрильна температура. Але коли апендицит все ж тріскає, температура підскакує критично.
Знайте, що при появі навіть одного-двох симптомів, що мають відношення до запалення апендициту, потрібно негайно і невідкладно викликати «швидку» допомогу і відправлятися в медичний заклад - якщо апендицит розірветься - це вже буде реальною загрозою життю.
У лікарні лікарі оперативно проводять тести, щоб визначити точну причину стану хворого і ступінь тяжкості симптомів.

Плюс до теми

:
Основні симптоми апендициту у дорослих Основні симптоми апендициту у дорослих Reviewed by Vasyl Markovych on 11/11/2015 01:53:00 пп Rating: 5

Немає коментарів:

Коментувати

На платформі Blogger.